tel. 883 256 380

A co jeśli nie gaz?

Jeżeli nie masz podłączenia gazu na swojej działce i agregat pracujący w automatyce nie jest dla Ciebie niezbędny należy zainteresować się tańszą i prostszą alternatywą.

Takim rozwiązaniem będzie przenośny agregat benzynowy – najlepiej wykonany w technologii inwerterowej. Gwarantuje ona idealne parametry generowanego prądu, co przenosi się na bezpieczeństwo użytkowania.

Przedstawiony poniżej agregat inwerterowy to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzeba cichego i niezawodnego zasilania – zarówno w domu jak i w terenie (na działce, w lesie, na kempingu). Moc 3 kw jest wystarczająca do zasilania większości urządzeń zasilanych napięciem 230V (elektronarzędzia, szlifierki, małe spawarki, czajniki, betoniarki, urządzenia RTV, zasilacze itp.)

Niezawodne agregaty prądotwórcze

ZADZWOŃ! tel. 883 256 380

Przy zastosowaniu przełącznika SIEĆ-0-AGREGAT pozwala na zasilanie awaryjne całego domu. W zupełności wystarczy na normalne funkcjonowanie domu przy minimalnym ograniczeniu jego funkcjonalności (należy pamiętać aby z rozwagą włączać duże odbiorniki: bojlery, nagrzewnice, hydrofory itp). Do codziennego zasilania sprawdzi się wyśmienicie.

Załączanie z kluczyka – poprzez rozrusznik to kolejne ułatwienie.

 

Poniżej broszura informacyjna:

 
I krótka przentacja filmowa:

 

KLIKNIJ I ZADZWOŃ! stat4u