tel. 883 256 380

Agregaty prądotwórcze na gaz

Wyobraź sobie świat, w którym nagle brakuje prądu.

Spróbujmy znaleźć urządzenia w domu, które wymagają zasilania w energię elektryczną:

– lodówki, zamrażarki, klimatyzatory
– oświetlenie
– urządzenia AGD i kuchenne
– ogrzewanie i ciepła woda
– media (TV, radio, internet, ładowarki itp.)
– pralka, suszarka, żelazko
– alarm, monitoring, domofony
– bramy garażowe i wjazdowe
– wentylacja i rekuperacja
– systemy inteligentnego budynku
– rolety elektryczne

Przyznasz że sporo tego. Wszystko to może w jednej chwili zostać pozbawione prądu, co znacznie utrudni codzienne życie.

Pomimo ciągłego progresu technologicznego i wdrażania nowych systemów zasilania, awarie sieci energetycznej zdają się występować coraz częściej. Niestabilna pogoda, powodzie, wichury i nagłe wahania temperatury – to wszystko bardzo źle wpływa na sieć energetyczną. Połamane słupy, zalane stacje energetyczne, zerwane przewody – to wszystko to już nasza codzienność.

Szukasz niezawodnego agregatu prądotwórczego na gaz?

ZADZWOŃ! tel. 883 256 380

Wszyscy pamiętamy tragiczne wichury z sierpnia 2017r. Wiele domów, gospodarstw i firm było bez prądu przez ponad 2 tygodnie!

I to wszystko w XIX wieku. Dziś, nauczeni doświadczeniem możemy się przed tym zabezpieczyć. Dysponujemy sprawdzoną technologią mogącą zapewnić nieprzerwane zasilanie nawet przez tygodnie pracy non-stop.

Mocne. Niezawodne. Zaprojektowane z myślą o Tobie

Nasze agregaty są zbudowane do pracy przez wiele godzin, dni, a nawet tygodni. Ciągła praca jest możliwa tylko przez zastosowanie najlepszej jakości materiałów na każdym etapie produkcji jednostki prądotwórczej. Silnik, prądnica, automatyka i obudowa – to wszystko będzie idealnie ze sobą współgrało tylko jeśli będzie doskonale przemyślane i sprawdzone. Zaprojektowaliśmy agregaty prądotwórcze z myślą o nieprzerwanej pracy w każdych warunkach atmosferycznych.

agregaty gazowe profesjonalneTechnologia True-Power

True-power to technologia, która dostarcza najlepszej jakości energię z zawartością harmonicznych poniżej 5%. Prądnice dedykowane do czułej elektroniki.

alumionowa obudowa wyciszonaAluminiowa obudowa

Solidna i odporna na każde warunki atmosferyczne obudowa wykonana z aluminium oraz stali nierdzewnej. Gwarancja zachowania oryginalnego wyglądu na lata

Instalacja niskiego ciśnienia

Agregaty certyfikowane do podłączania do publicznych sieci niskiego ciśnienia.

agregat z autotestemCicha praca

Nasza opatentowana technologia Quiet TEST to możliwość cyklicznego autotestu na niskich obrotach silnika. Nawet tego nie zauważysz.

Automatyka user-friendly

Proste i niezawodne sterowanie automatyką z wyświetlaczem LCD. Prosta konfiguracja, podgląd parametrów,  historii zdarzeń, przepracowanych godzin, ilości uruchomień i wiele innych.

Zdalny monitoring

Mibile LINK to możliwość podglądu agregatu i automatyki z każdego miejsca na świecie poprzez komputer, tablet lub smartfon.

Proste przełączenie

Zamiana źródła gazu z LPG na gaz ziemny i odwrotnie to teraz niezwykle prosta sprawa. Bez użycia narzędzi – przełącznikiem.

5 lat gwarancji5 lat gwarancji

Jesteśmy dumni z naszego produktu i jego pierwszorzędnej jakości. Dlatego możemy zapewnić realną gwarancję na okres aż 5-ciu lat.

Wygodna instalacja

Dzięki certyfikacji produktu możemy go teraz instalować już w odległości 50cm od budynku.

 

 

automatyka agregatu pradotworczego

Tekst dalszy

KLIKNIJ I ZADZWOŃ! stat4u